| 2012-09-17 Iata premiantii concursului ``Povesti in miscare - cea mai frumoasa experienta de mobilitate``!
- Sectiunea formare profesionala continua adulti (Comenius, Grundtvig, Leonardo VETPRO, Leonardo PLM, Vizite de studiu)
- Premiul 1 – Tudor Piciu, Agentia de Dezvoltare Regionala Nord-Vest
- Premiul 2 – Loredana Mihaileasa, Centrul pentru Educatie Incluziva Tirgu Neamt
- Premiul 3 – Veronica Sandor, Scoala Generala cu clasele I-VIII, comuna Hodac
- Sectiunea formare profesionala initiala elevi (Leonardo IVT)
- Premiul 1 – Oana Camelia Mic, Grupul scolar transporturi auto Craiova
- Premiul 2 – Diana Andreea Dumitrache, Colegiul Tehnic Campulung Arges
- Studenti Erasmus
- Premiul 1 – Simona Elena Timar (Bisboaca), Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj-Napoca
- Premiul 2 – Silvia-Lorena Carlan, Universitatea de Vest din Timisoara
- Premiul 3 – Mihaela Gulias, Universitatea din Bucuresti
- Asistenti Comenius
- Premiul 1 – Adriana-Monica Velcea, Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina
- Premiul 2 – Oana-Dumitrita Termure,
- Premiul 3 – Ana-Maria Lungu, Bucuresti
- Elevi in mobilitati in cadrul parteneriatelor Comenius sau Leonardo da Vinci
- Premiul 1 – Andrei Horatiu Maris, Colegiul National “Coriolan Brediceanu” Lugoj
- Premiul 2 – Diana-Alexandra Amariei, Liceul Teoretic “Sfantul Nicolae”, Gheorgheni
- Premiul 3 – Ionela Cristina Vatavu, Colegiul National “Coriolan Brediceanu” Lugoj
- Mobilitati ale persoanelor cu dizabilitati
- Premiul 1 – Alexandru Mihai Balan, Asociatia de Sprijin a Copiilor/Tinerilor Handicapati Fizic din Romania, filiala Giurgiu
- Voluntari (Grundtvig - voluntari seniori; TIA - Serviciul European de Voluntariat)
- Premiul 1 – Bogdan Romanica, Dreams for Life, Cluj-Napoca
- Premiul 2 – Ruxandra Borca, Spice of Life Youth Centre, Petrosani
- Premiul 3 – Ioana-Maria Bere, Centrul de Jocuri Mirakolix, Cluj-Napoca
- Schimburi de tineri
- Premiul 1 – Daniela Bratu, Young Partners for Civil Society Development, Urziceni
- Premiul 2 – Denisa Cirt, Asociatia YMCA Baia Mare
- Premiul 3 – Lucian Dabija, Team Work,
- Mobilitati ale lucratorilor de tineret
- La aceasta sectiune, nu s-au acordat premii
|